Lider magazynu
  • Bialystok
Białystok, Bialystok, Podlaskie Voivodeship, Polska
ecoABM
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja pracy, m.in. przydzielanie zadań, ustalanie priorytetów, nadzór nad realizacją zadań, organizacja pracy zgodnie z przepisami BHP
  • Planowanie i koordynowanie płynnego działania magazynu oraz dokumentacji magazynowej
  • Zapewnienie płynności dostaw oraz kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Monitorowanie efektywności, jakości i terminowości realizacji wyznaczonych celów
  • Poszukiwanie usprawnień technologicznych procesów
  • Wdrażanie optymalnych rozwiązań na zagospodarowanie przestrzeni magazynowej
  • Współudział w tworzeniu procedur
  • Współpraca z innymi działami na firmie
  • Zapewnienie obsługi logistycznej podczas inwentaryzacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz przestrzenią magazynową – min rok
  • Doświadczenie w pracy w magazynie w zakresie przyjmowania i wydawania dostaw, kompletacji zamówień, pakowania zamówień jednoproduktowych, jak paletowych
  • Praktyczna znajomość zagadnień logistycznych i procesów magazynowych
  • Praktyczna znajomość systemów magazynowych WMS
  • Doświadczenie w organizacji inwentaryzacji
  • Zaangażowanie, samodzielność, samodyscyplina, odpowiedzialność
  • Predyspozycje oraz umiejętności do kierowania grupą
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu
  • Uprawnienia na wózki widłowe

Mile widziane

  • Znajomość branży OZE

To oferujemy

  • Pełne wdrożenie w branżę, produkty, firmę oraz stanowisko pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i nowoczesnej przestrzeni biurowej i magazynowej
  • Budżet szkoleniowy na rzecz rozwoju kompetencji
  • Możliwość przystąpienia do programów: ubezpieczenia grupowego, karty sportowej
  • Zniżki na cały asortyment firmy
  • Spotkania integracyjne, wpływ na rozwój firmy

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób.

ecoABM

ecoABM to Hurtownia Energii Przyszłości – jesteśmy dystrybutorem nowoczesnych rozwiązań w branży OZE.

Jesteśmy ekspertami dystrybucji komponentów fotowoltaicznych, pomp ciepła, klimatyzacji, a także rozwiązań Smarthome.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ecoABM Kamil Andruszkiewicz z siedzibą w: ul. gen. Stanisława Maczka 52/2, 15-691 Białystok (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rekrutacja@ecoabm.pl.

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087