Lider magazynu | Brygadzista
  • Aleksandrów kujawski
Aleksandrów Kujawski, Aleksandrów kujawski, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 9. 2024

W wynikurozwoju przedsiębiorstwa mojego klienta poszukuję do jego zespołu Brygadzistę/ lidera magazynu.

Więc, jeżeli:

Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz podjąć nowe wyzwanie- ta oferta jest dla Ciebie!

Cenisz sobie efektywność oraz dbasz o przestrzeganie wysokich standardów- ta oferta jest dla Ciebie!

To koniecznie zaaplikuj, z pewnością jesteś cennym kandydatem!!!

miejsce pracy: ALEKSANDRÓW KUJAWSKI

Oczekujemy

  • Min. 12 miesięcznego doświadczenia na podobnym stanowisku (brygadzista, lider zespołu magazynowego / produkcyjnego)
  • Umiejętności zarządzania zespołem i planowania pracy
  • Uprawnienń na wózek widłowy- UDT,
  • Gotowości do pracy w systemie 2-zmianowym,
  • Komunikatywności, i umiejętności współpracy z drugim człowiekiem.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

Zadania

  • Zarządzanie zespołem operatorów wózków widłowych oraz pickerów orderów- ok.10 osób.
  • Koordynowanie przepływu towarów na magazynie,
  • Monitorowanie stanu zapasów i dbanie o efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej,
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia płynnej logistyki,.

  • Praca Aleksandrów Kujawski
  • Aleksandrów Kujawski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584