Lider logistyki
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Netland
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz nowego wyzwania zawodowego?
Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania Netland Computers – przedsiębiorstwo IT, które oferuje kompleksowe rozwiązania dla firm i klientów indywidualnych. Oprócz dystrybucji sprzętu komputerowego, firma zajmuje się także sprzedażą, leasingiem, wynajmem i likwidacją sprzętu oraz świadczy szeroki zakres usług IT w tym serwis sprzętu komputerowego.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Lidera logistyki Wymagania:
• Doświadczenie w pracy w logistyce lub na magazynie – minimum 2 lata
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej
• Znajomość zagadnień związanych z magazynowaniem, logistyką towaru, transportem paletowym
• Znajomość języka angielskiego
• Sprawne operowanie pakietem excel
Obowiązki:
• Kierowanie zespołem magazynowo logistycznym
• Nadzór nad wszystkimi procedurami obowiązującymi na magazynie
• Kontrola poprawności wystawiania dokumentów magazynowych, handlowych
• Prowadzenie dokumentacji magazynowej zgodnie z przepisami dot. księgowości
• Utrzymywanie dobrych relacji i współpraca z firmami transportowymi
• Odbiór dostaw sprzętu IT
• Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych
• Realizacja zamówień klientów
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• pełne wdrożenie
• pracę w doświadczonym zespole i miłej atmosferze
• ubezpieczenie grupowe
• pakiet MultiSport
Jeśli spełniasz powyższe wymagania, wyślij do nas swoje CV!

  • Praca Kalisz
  • Logistyk Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714