Lider linii z językiem angielskim
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Mins
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta pracy: Lider linii
Miejsce pracy: Gostynin, Łask, Chrapczew
Stawka: 24 PLN netto/godz.
Opis pracy:
Poszukujemy dynamicznej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko Kierownika zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie zespołem, koordynację działalności operacyjnej oraz wspieranie członków zespołu w realizacji codziennych zadań.
Obowiązki:
- Zarządzanie zespołem pracowników, w tym planowanie i monitorowanie ich pracy
- Motywowanie i rozwój członków zespołu, wsparcie ich w osiąganiu celów
- Kontrola jakości pracy i zapewnienie terminowej realizacji zadań
- Rozwiązywanie problemów i podejmowanie decyzji operacyjnych
- Raportowanie wyników pracy zespołu przed wyższym kierownictwem
Wymagania:
- Znajomość języka polskiego na poziomie B2
- Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
- Zdolność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
- Zdolność pracy pod presją
Oferujemy:
- Stawka 24 PLN netto za godzinę
- Praca w dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
- Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
- Stabilne warunki pracy
Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o kontakt.
+48 787 483 061

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567