Lider linii produkcyjnej (m/k)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Trenkwalder
1. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem, wyznaczanie zadań operatorom produkcji i stała kontrola realizacji prac,
  • zarządzanie procesami,
  • prowadzenie nadzoru nad dokumentacją i instrukcjami,
  • dbanie o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz procesu produkcyjnego,
  • współpraca z funkcjami wsparcia.
Oczekiwania Klienta względem kandydatów:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność zarządzania zespołem,
  • umiejętność dobrej komunikacji,
  • umiejętność interpretacji rysunków technicznych,
  • biegła znajomość narzędzi ręcznych i elektrycznych,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (poniedziałek-piątek).
Klient oferuje:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u Klienta od pierwszego dnia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • wzrost wynagrodzenia po okresie próbnym,
  • benefity pozapłacowe od pierwszego dnia pracy (ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne),
  • benefity pozapłacowe po okresie próbnym (Medicover Sport, karta na zakupy w sklepie spożywczym - przedpłacona),
  • prezenty świąteczne, spotkania integracyjne, gadżety firmowe,
  • wolne weekendy.

Jeśli oferta pracy Cię zainteresowała, prześlij do nas swoje CV, a my chętnie się z Tobą skontaktujemy i opiszemy ofertę.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner (nr cert. 388).

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536