Lider / Liderka zmiany - obszar pakowania
  • Nowy Tomyśl
Nowy Tomyśl, Nowy Tomyśl, wielkopolskie, Polska
Josera Polska Sp. z o.o.
2. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie pracą kilkuosobowego zespołu w obszarze pakowania
  • Realizacja planu produkcyjnego
  • Utrzymywanie standardów jakości i efektywności procesów.
  • Planowanie i monitorowanie zadań podległego zespołu
  • Prowadzenie spotkań zmianowych, wyznaczanie zadań i priorytetów
  • Dbanie o przestrzeganie wymagań jakościowych oraz BHP.
  • Zastępowanie pracowników podczas nieobecności

Nasze wymagania

  • Bezpośrednie doświadczenie w kierowaniu zespołem produkcyjnym lub magazynowym
  • Gotowość do pracy zmianowej (2 zmiany) oraz do wyjazdów służbowych do siedziby firmy (Niemcy – Kleinheubach) podczas okresu wdrożenia
  • Bardzo dobra znajomość procesów produkcyjnych (teoretyczna i praktyczna)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Pracę (i integrację!) w międzynarodowym środowisku, z ekspertami z różnych krajów, w tym z Polski, Niemiec i Ukrainy
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i osobistego poprzez udział w dedykowanych szkoleniach w ramach programu Food Family Journey
  • Przyjazne warunki pracy z dostępem do nowoczesnych narzędzi i technologii, wspierających rozwój umiejętności i efektywność pracy
  • Premia wakacyjna oraz świąteczna
  • Paczki dla dzieci oraz prezenty okolicznościowe
  • Elastyczny tryb pracy
  • Atrakcyjne rabaty na produkty (sucha karma dla psów i kotów)
  • Prywatna opieka medyczna LUX MED
  • Ubezpieczenie grupowe i NNW
  • Bezpłatna nauka języków obcych
  • Karta MultiSport
  • I oczywiście… świeże warzywa i owoce w biurze ?

  • Praca Nowy Tomyśl
  • Nowy Tomyśl - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116