Lider/Liderka zespołu konsultantów
  • Toruń
Toruń, Toruń, Województwo kujawsko-pomorskie, Polska
Media System Sp. z o.o.
7. 9. 2024

Kim jesteśmy? Jesteśmy firmą, gdzie każdy mówi sobie po imieniu, a dresscode to po prostu "ubierz się, jak lubisz". Stawiamy na otwartość, przyjazną atmosferę i wspólne osiąganie celów. Chcemy, abyś czuł się u nas swobodnie i mógł być sobą.

Jeśli chcesz być częścią zespołu, gdzie liczy się pasja i zaangażowanie, aplikuj już dziś! Czekamy na Ciebie!

Dołącz do nas i twórz razem z nami wyjątkowe doświadczenia dla naszych klientów!

To oferujemy

  • Zapewnimy stabilne zatrudnienie – w oparciu o umowę o pracę
  • Pewne wynagrodzenie zasadnicze oraz konkurencyjne prowizje miesięczne – wpływ na ich wysokość leży w Twoich rękach
  • Stałe godziny pracy w społeczności o wysokiej kulturze zarządzania i genialnej atmosferze
  • Oferujemy samodzielność i perspektywy realizacji własnych pomysłów
  • Zadbamy o Twoje zdrowie poprzez objęcie prywatną opieką medyczną – LUX MED
  • Dajemy możliwość skorzystania z dodatkowej ochrony ubezpieczeniowej
  • Rozumiemy, że dobrze skomunikowane miejsce pracy skraca czas poświęcany na dojazdy do biura, dlatego oferujemy pracę w nowoczesnym biurowcu w Toruniu
  • Zniżki na studia do 20% dla pracowników - benefit wynikający z Partnerstwa z Uniwersytetem WSB Merito
  • karta sportowa
  • system rekomendacji pracowników

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i koordynacja pracy zespołu konsultantów
  • Zapewnienie efektywnego działania zespołu oraz osiągania celów biznesowych
  • Motywowanie, szkolenie i rozwijanie członków zespołu
  • Monitorowanie i ocenianie wyników pracy konsultantów
  • Zarządzanie relacjami z klientami oraz rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z innymi działami w firmie w celu osiągnięcia wspólnych celów
  • Prowadzenie raportów i analizowanie danych dotyczących działalności zespołu
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta oraz jakości świadczonych usług

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem oraz zarządzaniu projektami
  • Umiejętność motywowania i inspirowania członków zespołu do osiągania celów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność planowania, organizowania i kontrolowania działań zespołu
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Nienaganna dykcja
  • Doświadczenie w pracy w Call Center - mile widziane

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584