Lider/Liderka magazynu z j. hiszpańskim
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Samsic Polska Sp. z o.o.
25. 4. 2024

Do naszego zespołu poszukujemy Lidera magazynu z j. hiszpańskim do miejscowości Sosnowiec ul. Logistyczna 1.

Obowiązki

  • kontrola poprawności przebiegu procesów,
  • praca w procesie magazynowym,
  • kontrola stosowanie w praktyce przepisów i zasad bhp,
  • reagowanie na nieprawidłowości,
  • sporządzanie dokumentacji i raportów,
  • szkolenia pracowników i wdrażanie w nowe obowiązki,
  • wsparcie pracowników hiszpańskojęzycznych w zrozumieniu codziennych obowiązków,
  • codzienna praca w języku hiszpańskim.

Wymagania

  • dobrą znajomość języka hiszpańskiego- warunek konieczny,
  • gotowość do pracy na trzy zmiany.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
  • codzienną prace w języku hiszpańskim,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228