Lider-Liderka magazynu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Mobilny HR Ewa Gradys
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Lider/ka Magazynu
Lokalizacja: Poznań
Zakres obowiązków:
- Odpowiedzialność za poprawność i terminowość procesów magazynowych, takich jak zbieranie zamówień, wysyłka, przyjmowanie zwrotów, oraz procesy robienia zdjęć produktów
- Zarządzanie administracją pracy magazynu, koordynacja współpracy z kurierami i komunikacja z administracją budynku
- Prowadzenie monitoringu pracy zespołu oraz materiałów (miesięczny i tygodniowy)
- Codzienne raportowanie osiąganych norm i problemów zespołowi oraz menedżerom
- Identyfikowanie błędów w procesach i dbanie o ich ciągłe doskonalenie
- Planowanie czasu pracy zespołu – ok. 8-10 osób
- Zarządzanie budżetem oraz zakupami materiałów i sprzętu.
Wymagania:
- Preferowane doświadczenie w zarządzaniu zespołem przez co najmniej rok
- Wykształcenie - mile widziane wyższe wykształcenie
- Swobodna komunikacja w językach polskim lub ukraińskim, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
- Umiejętność pracy z programami Excel i Google Sheets
- Poszukujemy osoby komunikatywnej, zdolna do nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji w zespole. Która posiada zdolność do pracy zgodnie z ustalonymi procedurami i instrukcjami, kontrolowaniem jakości pracy, oraz umiejętność przekazywania konstruktywnego feedbacku.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie – zatrudnienie na umowę zlecenie
- Pokrycie stawki zdrowotnej oraz bilety miesięczne ZTM
- Dynamiczne środowisko pracy w międzynarodowej firmie IT
- Silny zespół ponad 100 międzynarodowych profesjonalistów zorientowanych na wyniki
- Interesujące i wymagające zadania
- Praca w systemie od poniedziałku do piątku 8:00 16:00.
Etapy rekrutacji:
I etap przesłanie CV na adres: @
II etap rozmowa telefoniczna
III rozmowa kwalifikacyjna via Teams lub osobiście w siedzibie firmy.
Prosimy Kandydatów o zapoznanie się z poniższą treścią:

  • Praca Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648