LIDER/KA JAKOŚCI – dział produkcji
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Obowiązki

  • Przeprowadzanie kontroli jakości wyrobów na wszystkich etapach produkcji
  • Przeprowadzanie szkoleń jakościowych dla pracowników produkcji
  • Raportowanie wyników związanych z jakością wyrobu (Baza pomiarów, Rejestr Incydentów)
  • Przeprowadzanie audytów produktu, procesu oraz warstwowych
  • Monitorowanie pracy nowych pracowników pod kątem poprawności
  • Współpraca z działem produkcji odnośnie procesu zatwierdzania I-szej dobrej sztuki
  • Rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych w produkcji
  • Pomiary części
  • Nadzór nad jakości produkcji (kontrola produktów na wszystkich etapach procesu)
  • Nadzór nad zgodnością wyrobów ze specyfikacją techniczną i wymaganiami klientów
  • Kontrola wejściowa materiału i komponentów

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne
  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Dokładność, precyzyjność, otwartość, komunikatywność
  • Posługiwanie się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, grubościomierz)
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Darmowy transport z okolicznych miejscowości
  • Premie i dodatki
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną atmosferę

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Pracownik produkcji Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055