Lider inżynierii produktu (m/k)
  • Sieradz
Sieradz, Sieradz, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
4. 9. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • szkolenie i planowanie szkoleń pracowników w zakresie obowiązków i narzędzi wykorzystywanych przez inżynierię produktu,
  • zapewnienie i nadzorowanie dokumentacji technicznej związanej z procesem,
  • nadzorowanie procesu zmian technicznych,
  • uczestniczenie w audytach klientów,
  • odpowiedzialność za KPI podległego działu,
  • planowanie, nadzorowanie oraz organizacja pracy podległej sobie grupie inżynierów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w branży elektronicznej,
  • doświadczenie na stanowisku inżyniera produktu,
  • umiejętność organizacji pracy w systemie KANBAN/Action Logbook,
  • umiejętność organizowania pracy własnej i podległej sobie grupie inżynierów,
  • zdolność do motywowania i zarządzania zespołem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego Klienta,
  • kartę paliwową, dla osób dojeżdżających pow. 30 km (miejsce pracy: Sieradz),
  • nowoczesny park maszynowy,
  • szkolenia i programy rozwojowe,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, ubezpieczenie na życie,
  • eventy integracyjne,
  • bony podarunkowe.

  • Praca Sieradz
  • Sieradz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584