Lider grupy monterów z językiem niemieckim
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Itzu Jobs Polska sp zoo
9. 6. 2024

Nasz Klient jest średniej wielkości firmą, zajmującą się rozwojem i montażem aparatów ze stali nierdzewneji związanych z nimi linii zasilających na terenie całej Europy.

Obowiązki

  • obowiązki tłumacza z niemieckiego na polski
  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP całego zespołu
  • nadzorowanie wykonywanych prac
  • raportowanie wykonanych prac do zespołu projeektowego

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie monterskie i spawalnicze
  • dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • gotowość do pracy w zagranicznych delegacjach
  • samoorganizacja
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • umowa o pracę lub kontrakt
  • bardzo dobre warunki finansowe
  • odzież robocza, narzędzia
  • praca w zgranym i pracowitym zespole
  • dodatki finansowe, premie,

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851