Lider Działu Ogrodniczego
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Dijo Baking Sp. z o.o.
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Zakład produkcyjny Dijo to prężnie rozwijająca się dolnośląska firma branży spożywczej o międzynarodowym zasięgu, lider w produkcji tortilli w Europie Centralnej i Wschodniej oraz laureat nagrody Forbes.

Twój zakres obowiązków:

  • Organizowanie pracy zespołu Ogrodników (rozdzielanie zadań, motywowanie oraz rozwijanie zespołu);
  • Wykonywanie bieżących prac ogrodniczych;
  • Dbałość o utrzymanie czystości terenów zielonych;
  • Zgłaszanie odpowiednim działom zaistniałych usterek;
  • Prowadzenie ewidencji dostępnych narzędzi i urządzeń, zakup części zamiennych, kontakt z firmami zewnętrznymi (serwisowanie);
  • Planowanie zakupów (materiały eksploatacyjne – paliwo, oleje, itp.) zgodnie z założeniami budżetowymi;
  • Tworzenie pozytywnej atmosfery sprzyjającej współpracy oraz zaangażowaniu w realizację zadań.

Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku w branży ogrodniczej lub technicznej;
  • Znajomość asortymentu ogrodniczego, w tym roślin, narzędzi oraz nawozów;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu;
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność podejmowania decyzji;
  • Zaangażowanie oraz dyspozycyjność.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + premie;
  • Płatny system poleceń pracowniczych;
  • Profesjonalny system szkoleń wdrożeniowych;
  • Dofinansowanie do karty MultiSport;
  • Opiekę medyczną Luxmed;
  • Ubezpieczenie grupowe Open Life;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach;
  • Imprezy integracyjne i wyjazdy;
  • Możliwość uczestniczenia w kursach językowych (angielski oraz niemiecki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie.

  • Praca Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713