Lider Działu Administracji
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Illustro Szkolenia Doradztwo Grzegorz Rippel
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem administracji i nadzór nad planem działań
  • Nadzór nad prowadzeniem nieruchomości, w tym współpraca z najemcami, wystawianie faktur, postępowania windykacyjne
  • Weryfikacja poprawności wynagrodzeń/ premii – ścisła współpraca z działem księgowym
  • Rozwiązywanie problemów wąskich gardeł w dziale oraz wdrażanie działań, mających na celu poprawę efektywności operacyjnej
  • Motywowanie pracowników poprzez jasno określone cele, wsparcie w rozwoju kompetencji oraz systematyczne oceny wyników pracy
  • Nadzór nad programem do automatyzacji księgowej, w tym testowanie wgranych modyfikacji i zapewnienie poprawności działania systemu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem administracyjnym
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane na kierunku administracja lub pokrewnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Znajomość procedur związanych z zarządzaniem nieruchomościami, w tym znajomość regulacji prawnych
  • Umiejętność wzięcia odpowiedzialności za powierzone zadania oraz doskonała organizacja pracy
  • Komunikatywność i zdolność do efektywnej współpracy z różnymi interesariuszami, w tym dostawcami, najemcami i działami wewnętrznymi firmy
  • Zdolność do motywowania zespołu, budowania zaangażowania oraz wspierania rozwoju pracowników
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji procesów administracyjnych

Pracodawca oferuje

  • Konkurencyjne wynagrodzenie finansowe podstawowe oraz premie zależne od wyników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - w zależności od preferencji
  • Samochód służbowy - również do użytku prywatnego
  • Opłacona przez pracodawcę karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Wspólna integracja przy PizzaDay ?
  • Samodzielność w działaniu oraz możliwość inicjowania nowych projektów
  • Praca w zespole profesjonalistów, którzy inspirują się do osiągania wspólnych celów
  • Możliwość awansu

Sandra Samsel, tel. 574 474 789

  • Praca Bytom
  • Kierownik działu personalnego Bytom
  • Pracownik ds. administracji Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941