Lider ds. Transportu
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
20. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

Koordynacja pracy kierowców:

???? Tworzenie harmonogramów pracy kierowców.

???? Przydzielanie zadań i monitorowanie realizacji zleceń.

???? Monitorowanie wyników i reagowanie na nieefektywność.

???? Optymalizacja procesów logistycznych.

???? Przygotowywanie raportów i cykliczne raportowanie do Kierownika.

???? Rekrutacja i selekcja nowych kierowców.

Zarządzanie flotą pojazdów:

???? Monitorowanie stanu technicznego pojazdów.

???? Zarządzanie dokumentacją flotową.

???? Raportowanie kosztów utrzymania floty.

???? Wdrażanie technologii i systemów telematycznych.

???? Harmonogramowanie serwisów, przeglądów, napraw i ubezpieczeń.

???? Prognozowanie i sprzedaż pojazdów dostawczych.

Nasze wymagania

NASZ IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:

???? Posiadać wiedzę techniczną w zakresie mechaniki i budowy pojazdów dostawczych.

???? Być dobrze zorganizowany i posiadać umiejętności analityczne.

???? Znać implementację technologii i systemów telematycznych.

???? Posiadać umiejętność współpracy zespołowej oraz zarządzania czasem.

???? Wykazywać chęć rozwoju, zaangażowanie i samodzielność.

???? Być elastycznym i umieć adaptować się do zmian.

???? Być proaktywnym i innowacyjnym.

????‍???? Posiadać umiejętności szkoleniowe i motywacyjne.

???? Mieć ambicję i zaangażowanie w pracę.

???? Posiadać prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa, ceniące innowacyjność, kreatywność i swobodę działania.

???? Niezbędne narzędzia do pracy.

???? Komfortowe biuro klasy Premium w Ligocie (70 km od Wrocławia).

???? Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

???? Ubezpieczenie grupowe.

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe.

Poszukujemy doświadczonego Lidera ds. Transportu, który będzie odpowiedzialny za koordynację pracy kierowców oraz zarządzanie flotą pojazdów. Idealny kandydat będzie miał umiejętności organizacyjne, zdolności analityczne oraz doświadczenie w logistyce transportowej.

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941