Lider ds. Spedycji
  • Kępno
Kępno, Kępno, wielkopolskie, Polska
Adams Group
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

???? Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu spedytorów

???? Planowanie i optymalizacja procesów transportowych

???? Nadzorowanie realizacji zleceń spedycyjnych

???? Zarządzanie harmonogramami dostaw i odbiorów

???? Monitorowanie realizacji zleceń i terminowości dostaw

???? Negocjowanie warunków umów oraz rozwiązywanie problemów

???? Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i dostawcami

???? Analiza kosztów transportu i wdrażanie działań optymalizacyjnych

???? Tworzenie raportów dotyczących wydajności i efektywności działań logistycznych

⚖ Dbanie o przestrzeganie przepisów i norm prawnych dotyczących transportu

Nasze wymagania

Idealny kandydat:

✔ Posiada minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku związanym ze spedycją, w tym co najmniej rok na stanowisku liderskim / koordynatorskim

???? Posiada wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, transport, zarządzanie

???? Zna procesy logistyczne i transportowe

???? Potrafi zarządzać zespołem oraz delegować zadania

???? Ma świetne umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

???? Zna systemy zarządzania transportem (TMS) oraz ERP

???? Potrafi analizować dane i wyciągać wnioski

⏱ Umie pracować pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

???? Zna język angielski na poziomie komunikatywnym; znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

???? Środowisko pracy inspirowane kulturą Netflixa – cenimy innowacyjność, kreatywność i swobodę działania

???? Nie będziemy pisać, że otrzymasz niezbędne narzędzia do pracy (bo to chyba oczywiste) ????

???? Komfortowe biuro klasy Premium

???? Dofinansowania w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

???? Ubezpieczenie grupowe

???? Regularne szkolenia i integracje firmowe

Szukamy dynamicznego Lidera ds. Spedycji, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam zarządzać i optymalizować nasze procesy transportowe. Jeśli masz doświadczenie w spedycji, umiejętności liderskie i chęć do ciągłego doskonalenia, to miejsce jest dla Ciebie! ????

Nie zrażaj się! Jesteśmy otwarci na osoby z pasją do logistyki i chęcią nauki. Jeśli uważasz, że jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko, zachęcamy do aplikowania!

  • Praca Kępno
  • Kępno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941