Lider ds. ryzyka i bezpieczeństwa (Risk & Security Leader)
  • Resko
Resko, Resko, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Ikea Industry Poland sp. z o.o.
30. 9. 2024

Miejsce pracy: Resko

Twój zakres obowiązków

Jeśli temat bezpieczeństwa korporacyjnego nie jest Ci obcy, na

tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za:

- Wdrażanie wymogów bezpieczeństwa IKEA oraz tworzenie, utrzymywanie i

aktualizowanie lokalnych procedur i metod pracy w celu zapewnienia, że są one

powszechnie stosowane w organizacji. Obejmuje to współpracę z zewnętrznym

dostawcą usług z zakresu bezpieczeństwa.

- Wspieranie implementacji i integracji metod zarządzania ryzykiem z procesami

biznesowymi (i funkcjami), co pozwoli na coroczne mapowanie ryzyka i identyfikację

kluczowych czynników ryzyka.

- Przeprowadzanie postępowań wewnętrznych dotyczących naruszeń i upewnianie się,

że proces jest realizowany zgodnie z wymogami korporacyjnymi. Dopilnowanie, aby

sprawy dotyczące linii zaufania były odpowiednio monitorowane.

- Koordynowanie procesu zarządzania kryzysowego i czuwanie nad tym, aby działania

podejmowane w odpowiedzi na różnego rodzaju sytuacje kryzysowe i incydenty

przebiegały zgodnie z procedurami.

- Współpracowanie z kluczowymi dostawcami i wspieranie ich w rozwijaniu

udokumentowanego biznesowego planu awaryjnego.

- Wykonywanie analizy ryzyka (due diligence) u potencjalnych nowych partnerów

biznesowych.

- Wykonywanie obowiązków zgodnie z wytycznymi firmy dotyczącymi bezpieczeństwa

informacji i prywatności danych.

Nasze wymagania

  • Aby skutecznie pełnić tę rolę, powinieneś…
  • mieć doświadczenie w zakresie kontroli wewnętrznej, audytu, bezpieczeństwa
  • korporacyjnego, egzekwowania prawa. Dobrze jeśli posiadasz wiedzę w zakresie
  • procesów produkcyjnych i logistycznych. Ponadto posiadasz dogłębną wiedzę na temat
  • lokalnych przepisów. Jako osobę cechuje Cię wysoki poziom uczciwości i umiejętność
  • zarządzania interesariuszami. Potrafisz pracować samodzielnie, posiadasz silne
  • umiejętności wywierania wpływu i coachingu. Lubisz rozwiązywać problemy i nie
  • wahasz się podejmować decyzji. Wymagamy również dobrej znajomości języka
  • polskiego i angielskiego.

To oferujemy

Oprócz możliwości zdobycia doświadczenia, oferujemy Ci:

Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

3,5% od Pracodawcy przekazywane na Twoje konto emerytalne

Program lojalnościowy - pracując z nami dłużej, zyskasz dodatkową nagrodę finansową

Wczasy pod gruszą do 750 zł

Dodatek świąteczny nawet do 750 zł

30 minutową przerwę w pracy

Dostęp do prywatnej opieki medycznej Lux Med

Codziennie ciepły obiad

Karta Multisport z dofinansowaniem

15% rabat w sklepach IKEA

Dofinansowanie kolonii i bonusy dla dzieci

Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków opłacone przez Pracodawcę

Szkolenia, dofinansowanie do dalszej nauki, możliwość rozwoju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Dziękujemy, że dotarłeś do tego momentu!

Jeżeli uważasz, że jest to nowe wyzwanie, którego chcesz się podjąć prześlij nam swoje

CV i list motywacyjny do 29 września 2024 roku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania

dotyczące stanowiska lub procesu rekrutacji, skontaktuj się z nami:

dominika.antoszuk@inter.ikea.com

Z niecierpliwością czekamy na Twoją aplikację!

Opis firmy

O IKEA Industry

Jako producent mebli IKEA, naszą rolą jest tworzenie unikatowej pozycji IKEA jako

światowego lidera w branży wyposażenia wnętrz. IKEA Industry posiada 40 jednostek

produkcyjnych w 19 lokalizacjach w 7 krajach: Polsce, Słowacji, Portugalii, Szwecji,

Litwie, Chinach i na Węgrzech. Nasze działania obejmują leśnictwo, tartaki, produkcję

płyt, komponentów i mebli. W IKEA Industry pracuje około 17 500 osób, a kultura i

wartości IKEA kształtują wszystko, co robimy. Wartości IKEA nie tylko nas łączą, ale także

pomagają nam skutecznie prowadzić działalność.

Fabryka IKEA Industry oddział w Resku położona jest w województwie

zachodniopomorskim, ok. 90 km od Szczecina. Powstała w 1994 roku. Jest jednym z

największych zakładów wytwarzających płytę klejoną z drewna litego, która służy do

produkcji mebli IKEA z drewna litego.

Aplikuj na stanowisko przez Naszą stronę - nie ma nic prostszego! Aplikując, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w twojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez IKEA Industry Oddział w Resku, zgodnie z klauzulą informacyjną dostępną na http://industry.ikea.pl/files/SZBI-Rekrutacyjna.pdf.Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • Praca Resko
  • Resko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132