Lider ds. planowania produkcji i obsługi klienta
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lider ds. planowania produkcji i obsługi klienta

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad zamówieniami klientów, w tym zarządzanie dokumentami,
  • Regularne informowanie klientów o statusie zamówień,
  • Obsługa zapytań klientów oraz rozwiązywanie problemów,
  • Tworzenie dziennego harmonogramu produkcji dla różnych linii produkcyjnych,
  • Analizowanie i interpretowanie różnych źródeł danych, w celu zaprojektowania efektywnego modelu obsługi,
  • Ustalanie priorytetu zamówień wstecznych i zapewnienie dostępności surowców, komponentów i opakowań,
  • Przekrojowe rozumienie funkcjonalne w planowaniu produkcji i transportu; opracowywanie strategii krótko i długoterminowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw, zarządzania operacyjnego, inżynierii przemysłowej, zarządzania biznesem lub logistyki.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w łańcuchu dostaw, produkcji lub ERP
  • Doskonałe rozumienie planowania zapotrzebowania materiałowego (MRP)
  • Dobra znajomość linii produktów i oczekiwań klientów
  • Znajomość obsługi komputera, obsługa SAP, Microsoft Word, Excel, Powerpoint i Outlook

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Interesujące benefity
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych dla największych marek w branży automotive
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Praca Katowice
  • Specjalista ds. obsługi klienta Katowice
  • Tajemniczy klient Katowice
  • Obsługa hotelowa Katowice
  • Obsługa gastronomii Katowice
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Katowice
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Katowice
  • Specjalista ds. kadr i płac Katowice
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Katowice
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Katowice
  • Pracownik produkcji Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087