Lider / Brygadzista
  • Zwoleń
Zwoleń, Zwoleń, mazowieckie, Polska
CRL Sp. z o.o.
11. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego,
  • raportowanie i analiza wydajności produkcji,
  • koordynowanie prac podległego personelu,
  • dbanie o wysoką jakość realizowanej usługi,
  • dbanie o jasną komunikację z innymi działami firmy.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i ludźmi,
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • wytrwałość oraz silna orientacja na cele,
  • chęć do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, dociekliwość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • system premiowy oparty o realizację celów firmowych i indywidualnych,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku.

  • Praca Zwoleń
  • Zwoleń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    138 495
    21 558