Lektorka / Lektor języka angielskiego
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Kreacja Języka
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Dołącz do naszego zespołu w Tomaszowie Mazowieckim!!!
W związku z rozwojem naszej szkoły językowej poszukujemy pozytywnie nastawionych osób do współpracy przy tworzeniu przyjaznego miejsca, w którym dzieci, młodzież i dorośli będą czuć się jak w domu.
Poszukujemy osób na stanowiska:
Lektor/ka języka angielskiego dla dzieci i młodzieży
Lektor/ka języka angielskiego dla dorosłych opcjonalnie dla dzieci i młodzieży
Lektor/ka języka hiszpańskiego
Lektor/ka języka niemieckiego
Oferujemy:
- Pracę w pozytywnym środowisku
- Zarobki adekwatne do doświadczenia i stopnia rozwoju kariery w naszej szkole
- Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
-- Stały lub elastyczny grafik zajęć
- Praca ze skutecznymi, Licencjonowanymi metodami nauczania, które ułatwiają pracę lektorom
- Miejsce na realizację swoich pomysłów, kreatywność
- Szkolenia z metod
- Dołączenie do społeczności nauczycieli i metodyków, którzy inspirują i wspierają.
- zajęcia w centrum miasta z bezpłatnym parkingiem
Idealny kandydat to osoba:
- która tryska pozytywną energią
- zna uczony język rewelacyjnie co potwierdzi certyfikatem lub dyplomem ukończenia studiów
- kocha pracę z ludźmi
- jest obowiązkowa, sumienna i zaangażowana
- zna w stopniu podstawowym obslugę urządzeń multimedialnych (w razie czego nauczymy Cię tego)
Zakres obowiązków
- Prowadzenie zajęć w oparciu o dobrana do danej grupy metodą
- kontakt z rodzicami ( w przypadku kursów dla dzieci)
- uzupełnianie dziennika elektronicznego
- kontakt z administracją szkoły
- udział w szkoleniach metodycznych
- udział w firmowych meetingach raz na jakiś czas.
Jeżeli czujesz, że mógłbyś/mogłabyś być częścią fajnej Społeczności, która dzieli się swoją pasją, kreuje pozytywną atmosferę, aplikuj na jedno z powyższych stanowisk i Zadzwoń

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851