Lektor_ka języka angielskiego - Izabelin, Stare Babice, Zaborów (powiat warszawski zachodni)
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, Masovian Voivodeship, Polska
Early Stage Stare Babice
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie inspirujących lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage
  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów
  • monitorowanie postępów uczniów
  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki
  • aktywny udział w życiu szkoły i realizacja misji edukacyjnej firmy

WYMAGANIA:
  • biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2 (preferowane potwierdzenie certyfikatem językowym)
  • dyplom uczelni wyższej lub w trakcie studiów
  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą, nie są wymagane, ale są mile widziane
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem i materiałami dydaktycznymi
  • chęć ciągłego doskonalenia się i podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie B2

OFERUJEMY:
  • bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia
  • 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy Talent Booster
  • skuteczną metodę nauczania języka angielskiego opartą na autorskich materiałach
  • kompleksowe wdrożenie
  • bezpłatny pakiet szkoleń w trakcie roku szkolnego oraz stałą opiekę metodyczną
  • dostęp do platformy on-line, dziennika elektronicznego i aplikacji muzycznej
  • zatrudnienie w dowolnym wymiarze, od pojedynczych grup do pełnych bloków zajęć
  • możliwość pogodzenia ze studiami lub pracą w szkole publicznej
  • benefity, tj. dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, spotkania integracyjne

  • Praca Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721