Lektor języka polskiego w Świętokrzyskim Centrum Integracji
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
Stowarzyszenia Youth Human Impact
27. 9. 2024

W związku z otwarciem Centrum Integracji Cudzoziemców, Stowarzyszenie Youth Human Impact poszukuje lektora języka polskiego.
Praca stacjonarna w Kielcach.
Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka polskiego
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność skutecznej komunikacji
- umiejętność precyzyjnego przekazywania informacji
- do wykonywania zlecenia nie jest wymagane posiadanie obywatelstwa polskiego,
- w przypadku osób nie posiadających obywatelstwa polskiego konieczne jest posiadanie dokumentów potwierdzających legalny pobyt na terenie RP i możliwość legalnego podjęcia pracy
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku m.in.:
- Realizacja kursów z języka polskiego
- Badanie aktualnego stanu wiedzy, umiejętności i potrzeb uczestników w projektu w zakresie języka polskiego
Rodzaj umowy: o pracę, ½ etatu
Wynagrodzenie: 2250 PLN brutto
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail: @

  • Praca Kielce
  • Lektor Kielce
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kielce
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kielce
  • Doradca podatkowy w Polsce Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210