Lektor Języka Obcego – praca zdalna (e-learning)
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Edoo Sp. z o.o.
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Szkoła Językowa Online Edoo poszukuje lektorów:

  • języka angielskiego
  • języka niemieckiego
  • języka francuskiego
  • języka hiszpańskiego
  • języka włoskiego

do prowadzenia indywidualnych kursów językowych online.

Co oferujemy:

  • Regularny i komfortowy grafik: Pracuj z domu z gwarancją stałych i regularnych godzin, które sam wybierasz, aby pasowały do Twojego harmonogramu. My bierzemy na siebie odpowiedzialność za znalezienie Twoich stałych uczniów, dając Ci stabilność i komfort.
  • Rozwój: Ciągłe szkolenia metodyczne i techniczne, które pozwolą Ci rozwijać siebie jako nauczyciel, jak i Twoich Uczniów – w Edoo nie robimy lekcji, tylko uczymy drugiego człowieka!
  • Stabilność: Praca w firmie, która ma ciągły napływ nowych Klientów i gdzie zarobki plasują się w przedziale od 2 800 zł brutto do nawet 8 000 zł brutto – jest to zależne m.in. od liczby godzin i stażu z danym Uczniem. Wypłata jest u nas bezproblemowa i na czas.
  • Wsparcie: Pełne wsparcie metodyczne, techniczne i organizacyjne, a także szacunek i uznanie dla Twojej pracy.

Czego oczekujemy:

  • Dostępności wygodnej dla obu stron – Ciebie i nas. Dajemy możliwość pracy w dużym wymiarze stabilnych godzin (nawet 40h tygodniowo), ale tego nie wymagamy. Preferowane przez nas godziny, tzw. prime time, to 4 dni w tygodniu, w godzinach 17:00 – 21:00.
  • Wykształcenia pedagogiczne i udokumentowane doświadczenie w nauczaniu, a także dobrej znajomości obsługi komputera.
  • Chęci rozwijania swoich Uczniów i siebie w przyjaznej, wspierającej atmosferze.

Twoje kompetencje, które są niezbędne:

  • Umiejętność ciekawego i skutecznego wytłumaczenia aspektów językowych (bo dobranie odpowiednich metod do potrzeb Uczniów to jedna z kluczowych cech w nauczaniu).
  • Rozwijanie potrzeb Uczniów na różnym poziomie zaawansowania (bo dobry nauczyciel potrafi być elastyczny w podejściu do swoich Uczniów).
  • Bardzo dobra organizacja pracy (ponieważ do Twoich zadań będzie należeć pilnowanie terminowości lekcji oraz współpraca z innymi członkami zespołu – Działem Nauczania i Biurem Obsługi Klienta).
  • Kreatywność i wiedza (bo dobry nauczyciel umie zaciekawić swojego Ucznia i podzielić się z nim swoją wiedzą i doświadczeniami).
  • Empatia i bezkonfliktowość (bo w naszej szkole budujemy zdrowe relacje między sobą oraz naszymi Uczniami).

Aplikuj, jeśli podzielasz nasze wartości:

  • Życzliwość i szczerość w relacjach zawodowych.
  • Proaktywne podejście.
  • Słuchanie naszych Klientów.
  • Dążenie do nieustannego rozwoju.

Co da Ci praca w Edoo?

  • Doświadczenie, gdyż będziesz miał możliwość współpracowania w oraz współtworzenia innowacyjnego środowiska edukacyjnego.
  • Znajdziesz się w miejscu, gdzie pomoc i otwarta komunikacja są fundamentem naszej kultury, dzięki czemu szybko poczujesz się jak w domu.
  • Dołączysz do organizacji, która dynamicznie rośnie, mając możliwość dzielenia się swoimi pomysłami i uczenia się od innych członków zespołu oraz zewnętrznych ekspertów.
  • Nasze motto – „Pomagać ambitnym ludziom w odniesieniu sukcesu” kierujemy nie tylko do naszych klientów, ale też do naszych pracowników, dlatego regularnie organizujemy szkolenia rozwijające Twój potencjał.

Jak wygląda proces rekrutacji w Edoo:

  • Na początku prosimy Cię o złożenie swojej aplikacji.
  • Jeśli uznamy, że spełniasz nasze kryteria, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie abyś krótko opowiedział nam o sobie i dowiedział się więcej o pracy w Edoo (5-10 minut).
  • Jeśli po tym etapie obie strony są na tak, to zaprosimy Cię na dłuższe spotkanie online (30-45 minut), na którym będziemy mogli lepiej się poznać, a także zweryfikujemy Twoje kompetencje.
  • Jeśli uznasz, że to, co od nas usłyszałeś podoba Ci się, a nam spodoba się Twoja kandydatura, to ostatnim etapem jest krótka lekcja pokazowa.
  • W przeciągu maksymalnie 7 dni podejmiemy ostateczną decyzję i, niezależnie od jej rezultatu, otrzymasz od nas stosowną informację – “nie znikamy”, kiedy trzeba powiadomić kandydata o decyzji niepodjęcia współpracy w danym momencie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATURĘ:

Aby zgłosić swoją kandydaturę, kliknij w przycisk "Aplikuj".

  • Praca Lublin
  • Lektor Lublin
  • Specjalista ds. e-commerce Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851