Lektor języka niemieckiego- BLOKI ZAJĘĆ, STACJONARNIE, ZĄBKI
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ola
19. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis
Szukasz stabilnej i stałej pracy? Dołącz do naszego zespołu!
Jesteśmy firmą, która swoją pozycję na rynku buduje już od 20 lat. Przyjdź i przekonaj się sam co mamy dla ciebie przygotowane!
Profesjonalna szkoła językowa „SUKCES” w ZĄBKACH poszukuje osoby na stanowisko lektora języka hiszpańskiego.
OPIS STANOWISKA:
Nauczanie języka hiszpańskiego z pasją w maksymalnie 8 osobowych grupach dzieci i/lub młodzieży, dorosłych
Zajęcia stacjonarne
Praca od października 2024
Systematyczne prowadzenie dzienników lekcyjnych
Twórcze motywowanie do nauki
OCZEKIWANIA:
Zaangażowanie
Kreatywność w działaniu
Doświadczenie zawodowe w nauczaniu mile widziane
Kwalifikacje uprawniające do nauczania dzieci, młodzieży i/lub dorosłych
OFERUJEMY:
Przyjazną i profesjonalną atmosferę współpracy
Dostęp do zawodowych materiałów dydaktycznych
Atrakcyjne warunki finansowe
Bloki zajęć
Zawodowe szkolenie podnoszące kwalifikacje
Możliwość zatrudnienia na "Umowa o pracę"
JEŻELI LUBISZ PRACĘ Z LUDŹMI, CHCESZ SIĘ ROZWIJAĆ I SWOJĄ PASJĄ DO HISZPAŃSKIEGO ZARAŻAĆ INNYCH, WYŚLIJ DO NAS SWOJE CV.
JESTEŚ DLA NAS.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

  • Praca Warszawa
  • Lektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584