Lektor Języka Angielskiego
  • Wojkowice
Wojkowice, Wojkowice, Śląskie, Polska
Małgorzata
16. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
Szkoła Językowa Hi, English! od 10 lat z powodzeniem realizuje kursy językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W związku z rozwojem oferty poszukujemy entuzjastycznych i kompetentnych lektorów języka angielskiego do naszego Team-u.
Obowiązki
-Prowadzenie zajęć z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania.
-Opracowywanie i dostosowywanie programów nauczania do potrzeb uczniów.
-Przygotowywanie materiałów dydaktycznych oraz korzystanie z nowoczesnych narzędzi edukacyjnych.
-Monitorowanie postępów uczniów oraz udzielanie im wsparcia.
Wymagania:
-Biegła znajomość języka angielskiego (preferowane wykształcenie filologiczne).
-Doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, w tym praca z różnymi grupami wiekowymi.
-Umiejętność pracy z grupą oraz dostosowywanie metod nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów.
-Znajomość nowoczesnych metod dydaktycznych
-Pasja do nauczania i doskonałe umiejętności komunikacyjne.
-Kreatywność, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania.
Mile widziane:
-Znajomość drugiego języka obcego.
-Doświadczenie w prowadzeniu zajęć online.
Oferujemy:
-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i formy zatrudnienia.
-Elastyczne godziny pracy z możliwością prowadzenia zajęć zarówno stacjonarnie, jak i online.
-Dostęp do nowoczesnych narzędzi edukacyjnych i materiałów dydaktycznych.
-Wspierającą i przyjazną atmosferę

  • Praca Wojkowice
  • Wojkowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721