Lektor języka angielskiego dla dzieci
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Stacja Edukacja
4. 9. 2024

Nauczyciel języka angielskiego dla dzieci i młodzieży szkolnej
Szukamy pasjonata języka angielskiego, który uwielbia pracę z dziećmi w wieku 7-12 lat oraz młodzieżą szkolną. Oferujemy pracę dodatkową dla nauczyciela języka angielskiego/lektora w naszej szkole, zlokalizowanej w Rudzie Śląskiej.
Wymagania:
Biegła znajomość języka angielskiego, zarówno mówionego, jak i pisanego.
Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i ciekawy dla dzieci i młodzieży.
Doświadczenie w pracy z grupami wiekowymi 7-12 lat oraz młodzieżą szkolną będzie dodatkowym atutem.
Nie wymagamy kilkunastu lat doświadczen w nauczaniu, dopuszczamy status studenta
Obowiązki:
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego zgodnie z przyjętym programem nauczania.
Organizacja kreatywnych i edukacyjnych aktywności wspierających naukę języka.
Monitorowanie postępów uczniów i współpraca z rodzicami w celu zapewnienia efektywnej nauki.
Oferujemy:
Darmowe przeszkolenie z nowoczesnej metody nauczania j.angielskiego, mozliwosc stalego doskonalenia pod okiem metodyka.
Stabilne zatrudnienie w przyjaznym i wsparciu środowisku pracy.
Możliwość rozwijania swoich umiejętności zawodowych przez udział w szkoleniach i warsztatach.
Atrakcyjne wynagrodzenie
Jeśli jesteś gotowy dołączyć do naszego zespołu i zainspirować uczniów w odkrywaniu świata języka angielskiego, prosimy o przesłanie swojego CV wraz z listem motywacyjnym na adres email: @

  • Praca Ruda Śląska
  • Lektor Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536