Lektor j. NIEMIECKIEGO, ANGIELSKIEGO, WŁOSKIEGO, FRANCUSKIEG
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EUROPA JĘZYKÓW
8. 8. 2024

W związku z rozwojem Szkoły Językowej poszukujemy: LEKTORÓW JĘZYKA: ANGIELSKIEGO, NIEMIECKIEGO, WŁOSKIEGO oraz FRANCUSKIEGO.
Wymagania: osoba po studiach filologicznych lub w ich trakcie bardzo dobra organizacja pracy kreatywność dyspozycyjność w godzinach popołudniowo/wieczornych
Zadania: prowadzenie zajęć dla dzieci/młodzieży/dorosłych prowadzenie zajęć grupowych/w parach/1:1 prowadzenie zajęć, głównie stacjonarnie
Oferujemy: pracę w zblokowanych ciągach godzinowych zajęć atrakcyjne wynagrodzenie możliwość realizacji autorskiego programu
Lokalizacja: Warszawa, Praga Południe przy CH PROMENADA
Godziny pracy: do uzgodnienia
Umowa: B2B lub zlecenie
Stawka za 60 min.: 65-90 zł brutto (w zależności od doświadczenia i rodzaju zajęć - grupa/para/1:1
Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie cv na adres mailowy kontakt(at)europajezykow.pl z dopiskiem LEKTOR + dany język obcy
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisek:
Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 (Dz.U. Nr 133 poz.883 z późniejszymi zmianami,tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

  • Praca Warszawa
  • Lektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567