Lektor
  • Warsaw
Lektor
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
mgr Anna Kupicz. Szkoła Języka Angielskiego "Ready to Learn"
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie angażujących dzieci lekcji języka angielskiego zgodnie z metodą Early Stage

  • personalizacja procesu nauczania do indywidualnych potrzeb i umiejętności uczniów

  • współtworzenie pozytywnej i motywującej atmosfery nauki

  • gotowość do życzliwego kontaktu z rodzicem ucznia

WYMAGANIA:
  • poszukujemy osób dyspozycyjnych wczesnymi popołudniami minimum dwa razy w tygodniu w okresie od 20 września do 27 czerwca

  • gotowych pracować z 8-12 osobowymi grupami dzieci

  • z biegłą znajomością języka angielskiego na poziomie minimum C1

  • ze znajomością języka polskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2.

  • energicznych, lubiących pracę z dziećmi w wieku 6-12 lat i rozumiejących potrzeby tych grup wiekowych

  • interesujących się metodami nauczania języków obcych i gotowych poszerzać swoją wiedzę w tej dziedzinie

  • profesjonalne przygotowanie do zawodu nauczyciela i/lub doświadczenie pedagogiczne w pracy z dziećmi i młodzieżą nie są wymagane, ale są mile widziane.

OFERUJEMY:
  • pracę w jednej z najlepszych szkół językowych, z 30-letnią historią i wartościami

  • pracę na naszych autorskich podręcznikach oraz bogatą bazę dodatkowych materiałów lektorskich pomagających w przygotowaniu się do zajęć

  • kompleksowe wdrożenie oraz rozwój kompetencji dzięki szkoleniom oferowanym w trakcie roku szkolnego oraz stałej opiece metodycznej

  • 5-stopniową ścieżkę rozwoju i awansu, opartą o program rozwojowy “Talent Booster”. Zapytaj o program w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej.

  • atrakcyjne stawki: 85 - 115 zł / 60 min (stawka podana brutto dla umowy B2B)

  • różne formy współpracy: umowa zlecenie, B2B

  • Praca Warszawa
  • Lektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 158
    20 848