Lekka Praca w Poznani-Kontroler/ka Jakości od Zaraz!
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
4. 9. 2024
Informacje o stanowisku

W Poznaniu ruszamy z nową rekrutacją.

Poszukujemy Pań i Panów na stanowisko kontroler jakości.

Aplikuj już teraz lub wyślij sms o treści "Poznań" na numer 725-261-587 a MY DO CIEBIE ODDZWONIMY!

Zakres zadań:

  • kontrola jakości części i podzespołów metalowych na potrzeby przemysłu samochodowego
  • kontrola wizualna komponentów składających się na poduszki powietrze i pasy bezpieczeństwa

Wymagania:

To oferujemy:

  • wynagrodzenie ze stawką godzinową 28,10 zł brutto
  • system 3 zmianowym
  • dodatek nocny +0,9
  • parking przy zakładzie, zaplecze socjalne
  • lekka praca siedząca
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • grupowe ubezpieczenie, kartę Multisport, PPK
  • wgląd do przepracowanych godzin i grafików w telefonie dzięki aplikacji - Exact People GO
  • opieka dedykowanego koordynatora
  • zaliczki już po 2 miesięcznej współpracy, dzięki Exact Pay

  • Praca Poznań
  • Kontroler jakości Poznań
  • Kontroler Poznań
  • Kontroler biletów Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584