Lekka praca w magazynie odzieżowym
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Chcesz być na bieżąco z trendami w modzie damskiej i męskiej?

Możesz to zrobić dzięki pracy w magazynie odzieży w Gądkach pod Poznaniem, który zajmuje się dystrybucją i obsługą klientów sklepu internetowego znanej marki.

Nie posiadasz doświadczenia? Wystarczą Twoje chęci i dyspozycyjność - my wszystkiego Cię nauczymy.

Zadania:

  • pakowanie odzieży
  • sortowanie
  • kompletowanie zamówień
  • wysyłka zamówień do klienta

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym - godziny pracy 6:15 - 14:15, 14:15 - 22:30, 22:15 - 6:15
  • brak przeciwwskazań do pracy chodzącej lub stojącej
  • nie musisz mieć doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 4600 zł brutto miesięcznie
  • premie frekwencyjną 250 zł brutto miesięcznie
  • dofinansowanie do posiłków - dwudaniowy obiad tylko 3,50 zł (zupa 1 zł, drugie danie 2,50 zł)
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • darmowy transport do miejsca pracy z wielu miejscowości
  • dofinansowanie do dojazdów we własnym zakresie
  • kartę Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836