Lekka praca na produkcji w Niemczech- Zakwaterowanie
  • 01-207 Warszawa
mazowieckie, 01-207 Warszawa, mazowieckie, Polska
Grupa Ideal
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

PRACOWNIK PRODUKCJI

Lokalizacja: okolice Frankfurtu nad Menem

Wynagrodzenie:    2 250-2 400  euro brutto miesięcznie

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto/h

Zadania:

  • rozpakowywanie butelek po mydle z kartonów i ręczne odkręcanie plastikowych zakrętek
  • zakładanie i dokręcanie nowych zakrętek
  • pakowanie gotowych butelek do kartonów i ręczne układanie ich na paletach

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w Polsce lub za granicą

Mile widziane:

  • Prawo jazdy kat. B (125EUR brutto premii za prowadzenie firmowego busa)

Oferujemy:

  • zakwaterowanie z wifi
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Pomoc w dojeździe do Niemiec
  • Ubezpieczenie i opieka medyczna Luxmed
  • Dojazd firmowymi busami
  • Wypłata do 10 dnia miesiąca
  • 100EUR brutto  za  POLECENIE pracowników do pracy
  • 200EUR premii półrocznej (Urlabsgeld/Weihnachtsgeld)

Zainteresowany? Kliknij przycisk "Aplikuj" i wypełnij krótki formularz!

IDEAL WORK – to polska agencja pracy tymczasowej, która współpracuje z największymi dostawcami usług kurierskich w Europie oraz z firmami z branży produkcji, automotive, rolnictwa czy meblarskiej.

Przez lata naszej działalności na rynku niemieckim zapewniliśmy miejsca pracy tysiącom pracownikom z Polski. Dołącz do grona zadowolonych pracowników i spróbuj swoich sił w pracy w Niemczech z IDEAL!

  • Praca mazowieckie
  • Pracownik produkcji mazowieckie
  • Pracownik produkcji Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080