Lekka praca na produkcji
  • Czeladź
Czeladź, Czeladź, Śląskie, Polska
SGP Group
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
- dofinansowanie do wypoczynku,
- premie świąteczne i końcowo roczne,
- szansę zdobycia dodatkowych uprawnień np. na wózki widłowe, czy suwnicę,
- możliwość wyrobienia karty Multisport,
- opiekę koordynatora,
- bonus do 400 zł za polecenie znajomego do pracy w SGP!
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- realizacja zleceń produkcyjnych,
- posługiwanie się prostym sprzętem pomiarowym (suwmiarka, metrówka, liniał),
- pakowanie taśm, cięcie i klejenie ręczne lub przy użyciu urządzeń zmechanizowanych,
- pomiar i kontrola zamówienia w systemie.
NASZE WYMAGANIA:
- umiejętność posługiwania się sprzętem pomiarowym,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- zaangażowanie i dokładność.

  • Praca Czeladź
  • Pracownik produkcji Czeladź
  • Czeladź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087