Lekarz Weterynarii / Inspekcja stacji kwarantanny - dodatkow
  • Kościan
Kościan, Kościan, Wielkopolskie, Polska
Burro Group SP. zoo Eicomar Global Trade & Investment Sp
17. 9. 2024

Burro Group Sp. z o.o., z siedzibą w Kościanie, poszukuje Lekarza Weterynarii do pracy dodatkowej.
Opis stanowiska:
- przeprowadzenie czynności kontrolnych ( inspekcji) w 4 stacjach kwarantanny zwierząt ( bydło) oraz sporządzenie raportu weterynaryjno - sanitarnego o ewentualnych zaniedbaniach oraz wskazania jak najlepszych rozwiązań.
Wymagania:
- Wykształcenie z zakresu weterynarii
Oferujemy:
- Pracę dodatkową: inspekcja 4 stacji kwarantanny zwierząt w Katarze, miejscowość: Doha.
- pobyt: 8 dni: koszt przelotu, zakwaterowanie (hotel 5*+) oraz wyżywienia pokrywa w całości pracodawca
- Bardzo trakcyjne wynagrodzenie : płatne 50 % przed wylotem
- nie ma potrzeby posługiwania się j. angielskim czy arabskim: w podrózy służbowej będzie towarzyszył tłumacz z Polski jak również reprezentant spółki polskiej - może pełnić rolę asystenta lekarza weterynarii
- Możliwość rozwoju zawodowego i kolejnych kontraktów w kraju Oman,
- Pracę w bardzo przyjaznym i profesjonalnym międzynarodowym zespole
Aby aplikować, prosimy o kontakt sms na numer tel : 739579812 lub email: @

  • Praca Kościan
  • Kościan - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584