Lekarz weterynarii – patolog kliniczny
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Vetlab Sp. z o.o.
23. 8. 2024

Jesteśmy nowoczesnym laboratorium weterynaryjnym działającym na rynku od 2007 roku z lokalizacjami we Wrocławiu, Katowicach i Warszawie oraz Trójmieście. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, zarówno rutynowych, jak i specjalistycznych przy współpracy z wiodącymi ośrodkami z kraju i z zagranicy. Swoim pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • ocena i samodzielne raportowanie preparatów cytologicznych,
  • konsultowanie przypadków z zakresu patologii klinicznej,
  • współpraca z innymi działami laboratorium.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe weterynaryjne,
  • doświadczenie w samodzielnej pracy na podobnym stanowisku,
  • sumienności, rzetelności, chęci do stałego poszerzania wiedzy z zakresu patologii klinicznej,
  • dyspozycyjności do pracy dwuzmianowej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,
  • wszystkie potrzebne narzędzia pracy,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (sportowy/medyczny).

  • Praca Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Technik weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648