Lekarz USG
  • Warsaw
Lekarz USG
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
NASMED sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Lekarz USG

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie oraz opisywanie badań ultrasonograficznych pacjentów: USG jamy brzusznej, USG tarczycy, USG tkanek miękkich, USG jąder, USG układu moczowego
  • Prowadzenie elektronicznej dokumentacji medycznej w systemie KS-SOMED

Nasze wymagania

  • Wykształcenie medyczne z ukończoną specjalizacją z diagnostyki obrazowej, radiologii.
  • Uprawnienia do wykonywania badania ultrasonograficznego - certyfikat (nie dotyczy specjalistów radiologii i diagnostyki obrazowej).
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu badań USG różnych narządów.
  • Umiejętność pracy z pacjentami i komunikatywność.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca przyjmowanie pacjentów obcojęzycznych.

To oferujemy

  • Możliwość pracy na nowoczesnych aparatach ultrasonograficznych
  • Elastyczny grafik pracy, dostosowany do dyspozycyjności lekarza

O nas

W kręgu usług Centrum Medycznego NASMED znajdziecie Państwo kompleksową diagnostykę oraz zabiegi odpowiadające najwyższym standardom współczesnej medycyny. Nasz zespół tworzą najlepsi specjaliści. Dbamy o komfort naszych Pacjentów, stosując nowoczesny sprzęt i sprawdzone metody.

W Klinice Flebologii prowadzona jest kompleksowa diagnostyka chorób układu krążenia. Badanie USG-Doppler pozwala na skuteczną ocenę przepływu krwi w naczyniach krwionośnych. Lekarz może dokładnie ocenić gdzie krew płynie wolniej, gdzie szybciej, a gdzie się cofa. To bardzo ważne badanie w diagnostyce zwężeń miażdżycowych, niedrożności w tętnicach, rozpoznaniu zakrzepicy itp. Nasi specjaliści wykonują m.in. laserowe usuwanie żylaków oraz skleroterapię. To nieinwazyjne metody, dzięki którym już na drugi dzień można powrócić do codziennej aktywności.

Przychodnia NASMED oferuje również profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób końcowego odcinka przewodu pokarmowego. Na liście dostępnych zabiegów znalazło się m.in. laserowe leczenie hemoroidów – nowa jakość w proktologii. W rozpoznaniu chorób układu pokarmowego duże znaczenie mają badania USG, gastroskopia oraz kolonoskopia z biopsją. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką, dbając o komfort Pacjenta. Stosujemy nowoczesną aparaturę i znieczulenia.

Położnictwo i ginekologia, w tym także estetyczna, są ważną częścią oferty specjalizacyjnej centrum NASMED. Wykonujemy badania profilaktyczne, leczymy choroby układu rozrodczego kobiet, prowadzimy konsultacje w zakresie doboru metody antykoncepcyjnej, prowadzimy ciąże.

W NASMED znajdziecie Państwo również diagnostykę endoskopową, zabiegi chirurgii jednego dnia, profilaktykę i badania z zakresu kardiologii i urologii.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez NASMED sp. z o.o. z siedzibą w: Jana Nowaka-Jeziorańskiego 7/184, 03-984 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: sylwia.sitnicka@nasmed.pl.

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087