Lekarz Stomatolog - Warszawa Medicover Stomatologia
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Centrum Stomatologii Medicover
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Oferta współpracy: Lekarz Stomatolog w Warszawie!

WYMAGANIA:

Wybierz dogodną dla Ciebie lokalizację m.in. na Śródmieściu, Ursynowie, Żoliborzu, czy Pradze i dołącz do naszego zespołu!

OFERUJEMY:

Korzyści dla Ciebie:

  • u nas masz elastyczne godziny pracy i możliwość wyboru odpowiedniej lokalizacji,
  • będziesz obsługiwać sprzęt najwyższej klasy tj., skanery wewnątrzustne 3Shape, tomografia Cefla MyRay, mikroskopy z torem wizyjnym,
  • na miejscu czeka na Ciebie interdyscyplinarny zespół gotowy do konsultowania trudnych przypadków w oparciu o holistyczne podejście do pacjenta,
  • możesz liczyć na wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.

Kliknij pomarańczowy przycisk aplikuj

lub zadzwoń, by dowiedzieć się więcej

519 331 319

  • Praca Warszawa
  • Stomatolog Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851