Lekarz Stomatolog (Różne Specjalności) – Rzeszów
  • Rzeszow
Rzeszów, Rzeszow, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Centrum Stomatologii Medicover
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: W związku z zapotrzebowaniem Pacjentów poszukujemy dentystów, którzy dołączą do naszego zespołu jako: Lekarz Ortodonta Lekarz Stomatolog WYMAGANIA: aktywne prawo wykonywania zawodu, doświadczenie pracy w cyfrowym środowisku, praca na planach leczenia w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów, dbanie o najwyższe standardy leczenia i opieki pacjenta, nastawienie na długofalową, owocną współpracę, chęć na stały rozwój. OFERUJEMY: elastyczny grafik - u nas to Ty decydujesz o zakresie współpracy, dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, ścisłą współpracę i możliwość wymiany doświadczeń z najlepszymi specjalistami, w miejscu z ugruntowaną pozycją na rynku, Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem z użyciem najwyższej jakości materiałów stomatologicznych, możliwość udziału w konferencjach lekarskich, programie mentoringowym Sokrates i programach szkoleniowych Akademii Medicover oraz w kursach i szkoleniach zewnętrznych na preferencyjnych warunkach, wsparcie Kierownika Stomatologii i pracowników administracyjnych w codziennej pracy.

  • Praca Rzeszów
  • Stomatolog Rzeszów
  • Lekarz Rzeszów
  • Lekarz weterynarii Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836