Lekarz Stomatolog - Dentysta
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SOLDENT SOŁTYK sp.k.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad Pacjentem,
  • dbanie o wysoki poziom usług i zadowolenie Pacjenta,
  • planowanie leczenia i jego realizacja we współpracy ze specjalistami,
  • leczenie Pacjentów prywatnych w zakresie stomatologii zachowawczej oraz endodoncji,

Nasze wymagania

  • zapraszamy do współpracy lekarzy dentystów, posiadających prawo wykonywania zawodu i swobodnie komunikujących się w języku polskim
  • pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14.30/14.30-20, w soboty 9-15
  • poszukujemy lekarzy stomatologii zachowawczej oraz endodoncji
  • cechujących się wysokimi kompetencjami interpersonalnymi, umiejętnością budowania trwałych relacji z Pacjentem oraz wysokim standardem etycznym i bezkonfliktowością

To oferujemy

  • zatrudnienie na B2B (w pełnym lub niepełnym wymiarze etatu)
  • elastyczny grafik- również praca w weekendy
  • dostęp do nowoczesnego sprzętu i technologii, w tym skanery wewnątrzustne, tomografia czy mikroskop
  • pracę w asyście dyplomowanych higienistek i asystentek
  • profesjonalną organizację pracy - obsługa recepcyjna, administracyjna
  • swobodną i przyjazną atmosferę
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji i nabywanie nowych umiejętności
  • szkolenia oraz możliwość konsultowania się

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

O nas

Centrum stomatologiczne Soldent w Warszawie, od 2004 roku zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną wszystkim Pacjentom – dbamy nie tylko o zdrowie zębów i jamy ustnej, ale także o estetykę uzębienia.

  • Praca Warszawa
  • Stomatolog Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087