Lekarz Stomatolog - Dentysta
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DC.BOLINET sp. z o.o.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań i konsultacji stomatologicznych z pacjentami;
  • Wykonywanie różnorodnych zabiegów stomatologicznych zgodnie ze standardami kliniki;
  • Przechowywanie dokumentacji medycznej i dokumentacji;
  • Interakcja z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia najlepszego wyniku leczenia;
  • Zgodność z wymogami sterylizacji i bezpieczeństwa.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako lekarz dentysta od 3 lat;
  • Umiejętność wykonywania różnych zabiegów stomatologicznych, w tym leczenia próchnicy, wypełnień, uzupełnień, profesjonalnego czyszczenia;
  • Znajomość nowoczesnych metod i technologii leczenia;
  • Umiejętność pracy z różnymi grupami wiekowymi pacjentów;
  • Odpowiedzialność, dokładność i dbałość o szczegóły;
  • Wysoka etyka pracy i profesjonalizm.

To oferujemy

  • forma zatrudnia do uzgodnienia,
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji,
  • ciekawą pracę w podmiocie leczniczym o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy w otwartym i kreatywnym zespole.

O nas

Jesteśmy Ukraińską kliniką stomatologiczną.

Działamy w branży stomatologicznej pomagając spełniać marzenia o pięknym uśmiechu.

Dbamy o to, aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie dzięki trosce i profesjonalnej opiece naszego zespołu.

  • Praca Warszawa
  • Stomatolog Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087