Lekarz stomatolog / Dentysta
  • Bytom
Bytom, Bytom, śląskie, Polska
Intrec Sp. z o.o.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

IntRec to innowacyjny, globalny dostawca usług oceny i rekrutacji pracowników, działający obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś lekarzem stomatologiem?

Cechuje Cię pozytywne nastawienie, zarażasz uśmiechem i dążysz do ciągłego rozwoju?

Mam ofertę dla Ciebie!

Nasz klient to Centrum Medyczne zrzeszające profesjonalistów z pasją. W związku z nieustannym rozwojem do nowej placówki w bezpośrednim sąsiedztwie bytomskiego Rynku poszukujemy osób chcących dołączyć do zespołu.

Nawiązując współpracę otrzymasz :

  • pracę w nowoczesnym Centrum Medycznym (Stomatologia, Medycyna Estetyczna, Fizjoterapia)
  • darmową fizjoterapię i masaże w Centrum Medycznym
  • współpracę z Profesjonalistami, w miłej, przyjaznej atmosferze
  • elastyczny grafik pracy
  • motywujące warunki wynagrodzenia
  • stabilne warunki współpracy i możliwość rozwoju

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • wykonywanie procedur medycznych w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji

Wymagania

Brzmi interesująco? Aplikuj jeśli:

  • posiadasz wykształcenie kierunkowe z prawem wykonywania zawodu lekarza dentysty
  • twoje kwalifikacje są udokumentowane
  • masz doświadczenie w pracy z Pacjentem
  • twoje szkolenia związane z ochroną radiologiczną pacjenta są aktualne
  • samodzielnie udzielasz świadczeń

  • mile widziana jest umiejętność samodzielnego przeprowadzenie wizyty z Pacjentem anglojęzycznym
  • jesteś zainteresowany pracą w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu

Jesteśmy otwarci na rozmowy ze Specjalistami oraz Lekarzami w trakcie Specjalizacji.

Jeśli Twoje CV wpisze się w nasze oczekiwania, spodziewaj się:

  • Telefonu, aby umówić dogodny termin spotkania online
  • Spotkanie online z jednym z naszych rekruterów, aby poznać bliżej ofertę i pracodawcę oraz ciebie
  • Jeśli pozytywnie przejdziesz ten etap, a pracodawcę zainteresuje przesłana przez nas rekomendacja, czeka Cię już finałowe spotkanie z pracodawcą
  • Na koniec, niezależnie od rezultatu procesu otrzymasz feedback, a może również ofertę współpracy ?

Prezentacja firmy

IntRec jest innowacyjnym globalnym dostawcą usług oceny rekrutacji praco...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 12/08/2024 Wymiar etatu: Obojętne Rodzaj umowy: Własna działalność Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Od 3 do 5 lat Min. wykształcenie: Wyższe magisterskie Branża / kategoria: Praca Medycyna / Służba zdrowia

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Bytom
  • Stomatolog Bytom
  • Lekarz Bytom
  • Lekarz weterynarii Bytom
  • Bytom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536