Lekarz Stomatolog
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
All-dent
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • leczenie prywatnych pacjentów,
  • praca w interdyscyplinarnych zespołach,
  • dbanie o najwyższe standardy leczenia i opieki pacjenta,
  • tworzenie planów leczenia.

Nasze wymagania

  • Klinika stomatologiczna All Dent w Piasecznie w związku z rozwojem - zatrudni lekarza stomatologa specjalizującego się w leczeniu zachowawczym, endodontycznym, protetycznym lub chirurgicznym.
  • Poszukujemy lekarza stomatologa odznaczającego się komunikatywnością, empatią oraz dobrym podejściem do pacjenta.
  • Jeśli jesteś lekarzem, który szuka stabilnej pracy w miejscu o ugruntowanej pozycji to zapraszamy do naszej kliniki!
  • Oferujemy pracę na 2 dyżury w tygodniu (pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9-14/14-20, w soboty 9-14).
  • Doświadczenie w leczeniu Pacjentów - jesteśmy również otwarci na współpracę z lekarzami świeżo po stażu.

To oferujemy

  • Oferujemy możliwość rozwijania się wśród przyjaznego i wspierającego zespołu. Cieszymy się dużym zaufaniem wśród pacjentów, pomożemy wdrożyć się w nowym miejscu. Poszukujemy lekarza interesującego się protetyką i chirurgią, lub chcącego uczyć się w tych kierunkach.
  • Klinika nowocześnie wyposażona, pracownia RTG z CBCT, wiele sprzętu do zabiegów chirurgicznych (np. fizjodyspenser, wirówka, piezo), mikroskop Kapss wraz z systemem do wypełniania kanałów ciekłą gutaperką, skaner wewnątrzustny, i inne.
  • Praca na zasadach B2B lub umowę zlecenie z atrakcyjnym wynagrodzeniem.
  • Elastyczny grafik, Ty decydujesz o zakresie współpracy.
  • Na co dzień możesz liczyć na profesjonalne wsparcie innych specjalistów z doświadczeniem
  • Pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem higienistek i asystentek
  • Wsparcie managera i recepcji w codziennej pracy.

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata

O nas

Posiadamy duże doświadczenie w kompleksowym leczeniu – ponad 20 lat.

Leczymy w zespole zgranych specjalistów przy użyciu najwyższej jakości sprzętu cyfrowego.

Specjalizujemy się w spektakularnych metamorfozach uśmiechu oraz wielospecjalistycznym leczeniu kompleksowym.

W całym procesie leczenia zwracamy szczególną uwagę na komfort pacjenta, aby czuł się otoczony naszą troską i opieką przez cały proces leczenia.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez SKRABSKA-KUBIK RENATA ALL-DENT NZOZ z siedzibą w: Warszawska 37/4, 05-500 Piaseczno (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: skrabska1@gmail.com.

  • Praca Piaseczno
  • Stomatolog Piaseczno
  • Lekarz Piaseczno
  • Lekarz weterynarii Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690