Lekarz specjalista chorób wewnętrznych
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu zatrudni:

LEKARZA SPECJALISTĘ CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Zadania:

  • Prowadzenie całego procesu diagnostycznego i leczniczego pacjentów
  • Stała weryfikacja diagnozy i leczenia
  • Dbałość o zachowanie wysokich standardów medycznych

Oczekiwania:

  • Dyplom lekarza oraz aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza
  • Specjalizacja w zakresie chorób wewnętrznych
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz podejmowania decyzji
  • Komunikatywność, empatia oraz zaangażowanie
  • Gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Długofalową i stabilną współpracę
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy
  • Możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
  • Wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • Bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych

  • Praca Poznań
  • Lekarz Poznań
  • Lekarz weterynarii Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Specjalista ds. Zarządzania Poznań
  • Specjalista ds. Eksportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584