Lekarz - różne specjalizacje
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Specjalistyczna Praktyka Lekarska Rafał Łukaszewicz
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udzielanie porad lekarskich;
  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami;
  • wystawianie recept zgodnie z obowiązującymi przepisami w sprawie recept lekarskich i leków refundowanych- w tym w formie elektronicznej;
  • wystawianie pacjentom zwolnień lekarskich oraz innych druków i zaświadczeń leżących w kompetencji lekarza;
  • ordynowanie leków, materiałów medycznych, środków leczniczych i pomocniczych zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.

WYMAGANIA:
  • Dyplom lekarza.
  • Aktualne prawo wykonywania zawodu
  • Dyplom specjalisty lub zgoda Kierownika Specjalizacji na przyjmowanie pacjentów w przychodni lekarskiej.

OFERUJEMY:
  • Pracę na kontrakcie gospodarczym.
  • % od stawki ustalenia indywidualnie przez lekarza..

  • Praca Piaseczno
  • Lekarz Piaseczno
  • Lekarz weterynarii Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293