Lekarz Rezydent (Oddział Wewnętrzny)
  • Świebodzice, świdnicki, dolnośląskie
Świebodzice
EMC Instytut Medyczny S.A.
14. 3. 2024

EMC Szpitale to wiodąca grupa w branży medycznej. Jesteśmy największym w Polsce właścicielem szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję, dlatego nasz zespół zasilają najlepsi specjaliści.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:​ Lekarz Rezydent (Oddział Wewnętrzny)​ do jednej z naszych placówek – Szpitala Mikulicz w Świebodzicach.

Opis stanowiska:

  • odbywanie szkolenia specjalizacyjnego na Oddziale Wewnętrznym,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej,
  • współpraca personelem medycznym w celu zapewnienia Pacjentowi bezpieczeństwa oraz profesjonalnej opieki medycznej.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • zainteresowanie odbyciem specjalizacji z chorób wewnętrznych,
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta,
  • znajomość obsługi komputera.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobywania wiedzy, dzięki stosowanym w naszych szpitalach nowoczesnym metodom pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwoju zawodowego w oparciu o profesjonalne szkolenia, kursy i konferencje,
  • samodzielność i pracę w renomowanej sieci szpitali, świadczącej usługi na najwyższym poziomie.

  • Praca Świebodzice
  • Świebodzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551