Lekarz Radiolog
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

ul. A.J. Madalińskiego 25, Warszawa

zatrudni

Zadania:

Opisywanie zdjęć radiologicznych w Pracowni RTG

Wymagania niezbędne:

  • dyplom ukończenia Akademii Medycznej,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • dyplom potwierdzający uzyskanie tytułu lekarza specjalisty,
  • certyfikat Ochrona Radiologiczna Pacjenta.

Wymagania dodatkowe:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy ( minimum 2 lata),
  • elastyczność, operatywność, zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • dopasowaną formę i warunki zatrudnienia,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • pakiet benefitów w postaci karty Multisport.

  • Praca Warszawa
  • Radiolog Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836