Lekarz Radiolog
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
IPF Group
16. 9. 2024

W imieniu naszego wyjątkowego Klienta, jednej z czołowych placówek medycznych w Polsce, poszukujemy doświadczonego lekarza radiologa, który jest gotowy na nowe wyzwania i rozwój zawodowy w dynamicznym, nowoczesnym środowisku. Zapraszamy do aplikowania na stanowisko w renomowanej placówce medycznej, która oferuje wyjątkowe warunki pracy oraz możliwość współpracy z zespołem ekspertów.

Lokalizacja: Poznań/Wielkopolskie

Obowiązki

  • Wykonywanie i opisywanie badań obrazowych
  • Diagnozowanie chorób
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej
  • Realizacja zadań przypisanych do stanowiska Lekarza Specjalisty Radiologa

Wymagania

  • Prawo Wykonywania Zawodu Ukończona Specjalizacja z zakresu radiologii
  • Wykształcenie: Wyższe – lekarskie + specjalizacja
  • Może to być osoba bezpośrednio po ukończeniu specjalizacji
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Język obcy będzie Twoim dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Umowa o pracę / B2B (działalność gospodarcza)
  • Umowa na czas określony 12 miesięcy, umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zasadnicze + system premiowy
  • Dodatek stażowy
  • Godziny pracy / system pracy:
  • 7:25 do 15:00 PLUS dyżury medyczne wynikające z rozkładu harmonogramu czasu pracy

  • Praca Poznań
  • Radiolog Poznań
  • Lekarz Poznań
  • Lekarz weterynarii Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567