Lekarz psychiatra/rezydent (dzieci i młodzież, dorośli)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Województwo lubuskie, Polska
Fractal Concept - Centrum Psychologii i Rozwoju
16. 9. 2024

Jesteśmy renomowaną placówką medyczną specjalizującą się w opiece psychologicznej i zdrowiu psychicznym. Poszukujemy lekarza psychiatry specjalisty (dorośli lub dzieci i młodzież) lub lekarza w trakcie specjalizacji dzieci i młodzieży, który dołączy do naszego zespołu Centrum Zdrowia Psychicznego w celu zapewnienia kompleksowej opieki pacjentom z różnorodnymi potrzebami zdrowotnymi.

Działamy z ramienia NFZ oraz komercyjnie.

Oferujemy

  • Dowolną formę umowy (UoP, UZ, B2B)
  • Wynagrodzenie uzależnione od Twoich oczekiwań
  • Możliwość pracy w dynamicznym i wspierającym środowisku
  • Współpracę z zespołem wykwalifikowanych specjalistów
  • Bogatą bazę pacjentów i możliwość rozwoju własnej praktyki
  • Elastyczne godziny pracy, które można dostosować do własnego planu
  • Nowoczesne zaplecze diagnostyczne i terapeutyczne
  • Pełen grafik pacjentów
  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania

  • Wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu psychiatrii
  • Licencja do wykonywania zawodu lekarza
  • Doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej
  • Zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

Obowiązki

  • Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi
  • Opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów
  • Współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej
  • Prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom

Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym psychiatrą, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Lekarz Gorzów Wielkopolski
  • Artysta rezydent Gorzów Wielkopolski
  • Lekarz weterynarii Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584