Lekarz Psychiatra
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
S.C.D.Z. Medicina Sp. z o.o.
7. 10. 2024

S.C.D.Z. Medicina to krakowska firma oferująca wysokospecjalistyczną opiekę medyczną. Od początku działalności naszym celem było zapewnienie kompleksowości, stały rozwój oferty oraz promocja profilaktyki zdrowotnej. W ciągu minionych trzydziestu lat stworzyliśmy centrum medyczne realizujące świadczenia na poziomie diagnostycznym, terapeutycznym i zabiegowym.

Obecnie nawiążemy współpracę z Lekarzem Psychiatrą

Miejsce pracy: Poradnia Zdrowia Psychicznego, ul. Rogozińskiego w Krakowie

Oferujemy:

•            dowolną formę umowy oraz elastycznie dopasowany grafik

•            atrakcyjne wynagrodzenie

•            możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych

•            możliwość skorzystania z programu MultiSport

•            możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie PZU

Wymagania:

•            wykształcenie medyczne, w trakcie lub po ukończonej specjalizacji z zakresu psychiatrii

•            aktualne prawo wykonywania zawodu lekarza

•            doświadczenie w pracy z pacjentami z różnymi zaburzeniami psychicznymi

•            umiejętność pracy w zespole oraz komunikacji interpersonalnej

•            zaangażowanie w rozwijanie własnej wiedzy i umiejętności

Obowiązki:

•            diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi zaburzeniami psychicznymi

•            opracowywanie planów terapeutycznych i monitorowanie postępów

•            współpraca z innymi specjalistami w ramach zespołowego podejścia do opieki zdrowotnej

•            prowadzenie konsultacji oraz udzielanie wsparcia pacjentom i ich rodzinom

Jeśli jesteś zaangażowanym i empatycznym psychiatrą, gotowym do pracy w profesjonalnym zespole i dbania o dobro pacjentów, zapraszamy do aplikowania!

  • Praca Kraków
  • Lekarz Kraków
  • Lekarz weterynarii Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713