Lekarz psychiatra dziecięcy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
LAUDAME
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

- diagnozowanie dzieci głównie pod kątem całościowych zaburzeń rozwoju

- prowadzenie dokumentacji medycznej

- współpraca z zespołem diagnostycznym (psycholog, logopeda, pedagog, terapeuta integracji sensorycznej) w celu postawienia diagnozy

Nasze wymagania

- ukończona specjalizacja lub w trakcie specjalizacji (psychiatra dziecięcy, również rezydent),

- znajomość obsługi komputera,

- umiejętności interpersonalne połączone z wysoką kulturą osobistą,

- nastawienie na jakość obsługi pacjenta.

To oferujemy

  • - możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się Centrum Terapii i Diagnozy Laudame,
  • - możliwość pełnego skoncentrowania się na leczeniu pacjentów – my zapewniamy organizację obsługi pacjenta,
  • - przyjazną atmosferę,
  • - elastyczny grafik pracy i formę zatrudnienia,
  • - 800 zł brutto za godzinę.

O nas

Przedszkole Terapeutyczne dla dzieci z autyzmem oraz Centrum Diagnozy i Terapii LAUDAME znajdujące się w Warszawie na Ursynowie poszukuje: Lekarza Psychiatry Dziecięcego

Uwagi:Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy znajduje się na stronie internetowej:Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy - EDU – LAUDAME - Warszawa - Przedszkole oraz Centrum Terapii i DiagnozyProsimy o zapoznanie się.

  • Praca Warszawa
  • Lekarz Warszawa
  • Aktor dziecięcy Warszawa
  • Lekarz weterynarii Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087