Lekarz Psychiatra do Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Małopolskie, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • miejsce pracy: Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

    ul. Dąbrowskiego 19,
  • praca w dniach i w godzinach :  do uzgodnienia

WYMAGANIA:
  • specjalizacja psychiatryczna lub w trakcie specjalizacji
  • czynne prawo wykonywania zawodu

OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • różnorodne formy zatrudnienia (umowa o pracę  -pełny etat/ część etetu, kontrakt )
  • wsparcie kadry zarządczej oraz wykwalifikowanego personelu pielęgniarskiego, terapeutycznego oraz doświadczonych psychologów
  • możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach
  • możliwość rozwoju w pracy w CZK
  • wsparcie merytoryczne i administracyjne
  • praca w świeżo wyremontowanym, położonym w pięknym parku Szpitalu, bezpłatny parking

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659